«Ақмола облысы білім басқармасының  Бұланды ауданы білім бөлімі Новобратск ауылының жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение «Общеобразовательная школа села Новобратское отдела образования по Буландынскому району управления образования Акмолинской области»

Картинки по запросу логотип инстаграм

2020 жылға мемлекеттік қызметтер көрсету туралы есеп

Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік қызмет туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі заңнамасына сәйкес «Новобратск орта мектебі» КММ мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік орган болып табылады.

Мемлекеттік мекеме 6 мемлекеттік қызмет көрсетеді:

1. «Балаларды жалпы білім беретін мектептер арасында ауыстыру үшін қабылданатын құжаттар»

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2020 жылы білім беру ұйымдары арқылы  7 қызмет көрсетілді.

2. «Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде және электронды түрінде қызмет көрсетіледі.

2020 жылы білім беру ұйымдары арқылы 1 қызмет, электронды түрде  ақпараттық жүйе  арқылы 1 қызмет көрсетілді.

3. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау»

2020 жылы білім беру ұйымдары арқылы  12  қызмет көрсетілді

4. «Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттар қабылдау»

2020 жылы өтініш келіп түскен жоқ

5. «Негізгі орта, жалпы орта білім беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру»

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны -  қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2020 жылы мемлекеттік корпорация арқылы 1 қызмет көрсетілді.

6. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлері мен оларға теңестірілген тұлғаларға біліктілік санаттарын беру (растау) үшін оларды аттестаттаудан өткізуге құжаттарды қабылдау»

Мемлекеттік қызмет тегін ұсынылады.

Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны – қағаз түрінде  қызмет көрсетіледі.

2020 жылы  - 4 қызмет көрсетілді, оның ішінде мемлекеттік орган арқылы -4.

Мемлекеттік қызметтерді көрсету тәртібі туралы ақпарат «Новобратск орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде  ақпараттық стендте орналасқан.  Мемлекеттік қызметтің сапасын арттыру бойынша  өткізілген іс-шаралардың саны- 1.

2020 жылдың 1 қаңтарынан 31 желтоқсанына дейін «Новобратск орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қызмет алушылардан шағымдар  түскен жоқ

Байланыс ақпараты:

Новобратск с., Школьный,  2  тұйық  көшесі, «Новобратск орта мектебі» КММ , телефон нөмірлері  36- 7-80.

Қабылдау демалыс күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 9.00-ден 18.00-ға дейін  жүргізіледі. Түскі үзіліс 13.00-ден 14.00-ке  дейін.

Әлі пікірлер